3 Boyutlu Duvar

3-boyutlu-duvar.jpg

3D duvar panelleri, binalara dışarıdan ve çeriden yapılan dekorasyon çalışmalarında tercih edilebilen, yarattığı algıyla hoş bir görüntü sağlayan sistemlerdir.  Genç Dekor İzolasyon, yaptığı 3S duvar panelleri ile hem şıklık hem de iyi bir izolasyon sağlamaktadır. Dış cephede yapılan uygulamalarda binaya değer katarken iç cephede yapılan uygulamalarda yaratılan algı sebebiyle mekânların görüntüsünde tamamen farklı bir hava elde edebilirsiniz.

 

Eskişehir Üç Boyutlu Duvar panelleri; iç ve dış mekan kullanımına uygun polüreatan panellerdir. Bina dış cepheleri, mağazalar, salon ve banyolarda kullanıma uygun yalıtım ve dekoratif dayanıklı panellerdir. 

 

Üç Boyutlu Duvar Eskişehir ustası olarak yaptığımız uygulamalarda hem dekorasyon hem de izolasyon sağlamaktayız. Ürünlerimiz ile yapılarınızı dört mevsim koruma altına almaktayız. Tamamen doğal taş parçacıklarından oluşan ve içerisinde herhangi bir renk pigmenti bulunmayan özel ürünlerimiz ile dış cephelerinizde uzun ömürlü dekorasyon çalışmaları yapmaktayız.

 

Genç Dekor İzolasyon İletişim Bilgileri;

Adres: İstiklal Mahallesi Ertuğrulbey Sokak No: /A /Eskişehir

Telefon: 0222 234 51 51

Gsm: 0535 512 37 87


Web Tasarım