Hakkımızda

Genç Dekor İzolasyon, Eskişehir dekorasyon firması olarak iç mekan dekorasyonunda modern ve şık uygulamaları, dış cephe alanında ısı, ses, su ve yangın izolasyonuyla müşterilerine ekonomik ve kaliteli hizmetler veren bir firmadır. Yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübelerle iç ve dış dekorasyonda mekan sahiplerine imzamız olacak hizmetler sunuyor, müşterilerimizin işin sonunda memnun ayrılmalarını sağlıyoruz.

 

Güçlü ve güvenilir bir kadro ile hizmet veren firmamız, birinci kalite malzemeler kullanarak birinci sınıf bir iş ortaya çıkarır.  Eskişehir dekorasyon firmaları arasında verdiğimiz hizmetlerle evler, iş yerleri, kafeler, restoranlar, oteller gibi birçok farklı mekana modern dokunuşlar yapıyor, tarzınızı, hayallerinizi yansıtabileceğiniz bir alan oluşturuyoruz.

 

Dekorasyon işlerinin dışında verdiğimiz yalıtım hizmetleriyle güvenilir bir Eskişehir izolasyon firması olan Genç Dekor İzolasyon, gelişen ve değişen teknolojiyle sektörün tüm yeniliklerini yakından takip etmektedir. Isı ve ses izolasyonu gibi iki önemli konuda mekan sahiplerine konfor sağlıyor, yangın ve su yalıtımıyla binanızı risklere karşı güvence altına alıyoruz.

 

Genç Dekor İzolasyon, yapılacak her işten önce uzman ekibiyle adresinize gelerek ekspertiz çalışmaları yapar. Bu çalışmalar sonucunda çizilen ön proje doğrultusunda fiyatlandırma yapılıp müşterilerimize süreç ve teslim tarihi bildirilir. Hizmet kalitesi, tecrübesiyle uzun yıllardır aynı sektörde başarıyla ilerleyen Genç Dekor İzolasyon, müşteri odaklı, çözüme yönelik anlayışıyla hizmetinizdedir.

 

Genç Dekor İzolasyon Eskişehir İletişim Bilgileri;

Adres: İstiklal Mahallesi Ertuğrulbey Sokak No: 8/A  Odunpazarı/ ESKİŞEHİR

Telefon: 0222 234 51 51

Gsm: 0535 512 37 87


Web Tasarım