Cellubor Uygulayıcısı

Eskişehir Cellubor Uygulayıcısı hizmetinde firmamız; ısı, ses ve yangın yalıtımını bir arada en ekonomik katkılı yalıtım ürünü celluborun uygulamalarını yapmaktadır. Cellubor, içerisinde bor katkısı olan ve esasında selüloz içeren bir yalıtım malzemesidir ve sadece ısıyı değil aynı zamanda sesi de yalıtır.

 

Atık gazetelerin fabrika ortamında işlemlerden geçirilmesi ve borla harmanlanmasıyla oluşturulan bu malzeme gazete kağıdının yüksek ısı yalıtımı gücünü alır ve yani bu malzemenin olası risklerini de bor ile ortadan kaldırır. Gazete kağıdının hemen tutuşma özelliği borla yok edilir ve ortaya çıkan cellubor ile yapılan yalıtımlarda yangında tutuşma riski ortadan kalkar.

 

Cellubor ile yapılan yalıtımlarda ısı ve ses yalıtımı sağlanırken aynı zamanda nem ve rutubet yalıtımı da sağlanır. Bunu ise malzemenin yapısı sağlar ve bu sayede binalarınızda suyun olumsuz etkileri de yok edilerek yüksek bir konfor sağlanır.

 

Cellubor Eskişehir uygulama ustalarımız, %100 yerli üretim olan bu malzeme ile binanızı dıştan içe detaylı bir şekilde sarar.

 

Genç Dekor İzolasyon İletişim Bilgileri;

Adres: İstiklal Mahallesi Ertuğrulbey Sokak No: /A /Eskişehir

Telefon: 0222 234 51 51

Gsm: 0535 512 37 87


Web Tasarım