Duvar Kağıdı

duvar-kagidi.jpg

Eskişehir duvar kağıdı uygulamaları ve satışı hizmetleriyle Genç Dekor İzolasyon kaliteli ve güler yüzlü hizmetin ortak noktası olmuştur. Ev ve ofis dekorasyonunda imza dokunuşlarla mekanın havasını değiştiren duvar kağıdı uygulamaları onlarca farklı renk ve desende uygulanabilmektedir.

 

Duvar kağıdı uygulamalarımız kolayca silinip zahmetsizce temizlenebilir, isterseniz kendi hayal ürününüze göre tasarlanabilir, ses ve ısı yalıtımında da yardımcı olacak uygulamalardır. Duvar kağıdı yapılırken mutlaka alanında tecrübeli kişilerle çalışmak gerekir. Amatörce yapılan uygulamalarda hava kabarcıkları kalabilir bunlar da hem kötü bir görüntüye hem de duvar kağıdının dayanıklılığının azalmasına sebep olur.

 

Genç Dekor İzolasyon olarak sahip olduğumuz geniş duvar kağıdı yelpazesiyle istediğiniz modeli uyguluyor, uzatmadan gereken zamanda uygulamayı yapıp teslim ediyoruz.

 

Sizlere alanında uzman çalışanlarımız ile kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Verdiğimiz diğer hizmetler hakkında bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerinden bizlere iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Genç Dekor İzolasyon Eskişehir İletişim Bilgileri;
 

Adres: İstiklal Mahallesi Ertuğrulbey Sokak No: /A /Eskişehir

Telefon: 0222 234 51 51 | Gsm: 0535 512 37 87


Web Tasarım