Eskişehir Isı Yalıtım

Eskişehir Isı Yalıtımı binanızın ömrünü uzatan, konforlu mekânlar oluşturan ve bina kullanım aşamasında yakıt-soğutma giderleri gibi büyük tasarruf sağlayan uygulamalardır.  Isı izolasyonu, mekanı içeriden veya dışarıdan sarmalayarak dışarıdan içeriye veya içeriden dışarıya ısı kaçmasına sebep olacak her noktanın özenle kapatılmasını kapsayan bir işlemdir. İzolasyonda özel köpükler, strafor malzemelerle kaplama yapılabileceği gibi yalıtımlı sıva ve yalıtımlı boya ile de bu yalıtım sağlanabilir.

 

 

Eskişehir izolasyon firmaları arasında uzun yıllardır hizmet veren Genç Dekor İzolasyon, yaptığı ısı yalıtımı çalışmaları ile size konforlu bir yaşam alanı oluşturur. Binalara uygulanan yalıtım ile hem bireysel olarak tasarruf elde edebilir hem de yakıt kullanımı ile harcanan doğal kaynaklarının azalmasına katkıda bulunabilirsiniz.

 

 

Isı yalıtımı, binanınız sadece kış aylarında dondurucu soğuklardan korumaz yaz aylarında da evinizin aşırı ısınmasının önüne geçer. Yalıtımda esas olan içerinin havasının 4 mevsim boyunca 20-22 derece bandında olan sağlıklı yaşam koşullarında kalabilmesini sağlamaktır. Genç Dekor İzolasyon, yalıtım işlemlerinde çok titiz bir çalışma yapar.

 

 

Yalıtım için firmamızla anlaştığınızda öncelikle uzman eksper ekibimiz adrese gelerek bina ile ilgili bir ön çalışma hazırlar. Bu çalışmanın ardından kullanılacak malzemeler hesaplanarak bir fiyatlandırma yapılır ve işin başlangıç ve termin tarihleri belirlenerek müşterimize aktarılır. Ekibimiz tüm işlerini taahhüt edilen sürede tamamlar ve sizlere teslim eder. Ekonomik fiyatlar, kaliteli malzeme ve % 100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle verilen hizmetlerimizden faydalanmak için siz de iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

 Genç Dekor İzolasyon İletişim Bilgileri;

Adres: İstiklal Mahallesi Ertuğrulbey Sokak No: /A /Eskişehir

Telefon: 0222 234 51 51

Gsm: 0535 512 37 87


Web Tasarım